O nas

Drogi Przedsiębiorco,
jesteśmy grupą Przyjaciół, razem z Tobą, mających do zaspokojenia konkretną potrzebę. Wszyscy mamy firmy, produkujące pewne wyroby, które następnie musimy zapakować. Jednocześnie wiemy, że są to dzieła z których jesteśmy bardzo dumni, ponieważ w ich powstanie włożyliśmy wiele pracy, zaangażowania i serca. Nas wszystkich łączy jedna potrzeba – towary muszą zostać godnie opakowane,
a przy tym szybko oraz solidnie, ponieważ naszym wspólnym pragnieniem jest, aby jak najwięcej ludzi uzyskało możliwość ich nabycia. Dlatego spotkaliśmy się i założyliśmy ZEAL – MASZYNY (ZEAL MACHINES). Oferta naszej firmy obejmuje sprzedaż nowoczesnych i solidnych maszyn pakujących, których nabycie możliwe jest również na zasadzie atrakcyjnego leasingu. Pozostajemy w ścisłej współpracy z producentami maszyn, co pozwala nam na doskonałe rozeznanie w zakresie innowacyjnych rozwiązań oraz aktualnych potrzeb rynku. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę tak, aby spełnić wszystkie, nawet najbardziej nietypowe, wymagania naszych obecnych i przyszłych klientów. Podstawową zasadą naszej firmy jest dostarczanie rozwiązań odpowiadających potrzebom klienta.

Przedsiębiorco, zapraszamy Cię do naszego Klubu, ponieważ mamy ambicję o Ciebie należycie zadbać.

Chcemy stworzyć Ci realną możliwość : ­ zamówienia u nas maszyny – szeroka oferta naszej firmy rozciąga się zarówno na proste maszyny ręczne, jak i na najnowocześniejszą linię produkcyjną ­ kontaktu z profesjonalnym zespołem techniczno – konstrukcyjnym, który pomoże Ci nie tylko dopasować maszynę do Twoich konkretnych potrzeb, ale również udzieli informacji niezbędnych dla jej prawidłowej obsługi ­ korzystania ze wsparcia naszego profesjonalnego serwisu technicznego – nasza firma oferuje specjalistyczne poradnictwo oraz pośrednictwo w zakupie części zamiennych do maszyn.

Rozumiemy, że możesz nie mieć wystarczającej ilości środków finansowych, bez obaw, nasz leasing pomoże Ci ten kłopot rozwiązać. A co najważniejsze ­ chcemy, żebyś miał dobrą cenę zakupu. Wierzymy, że relacje zbudowane na zadowoleniu i zaufaniu obu stron, stanowią fundament odpowiedzialnego oraz silnego biznesu.

Zapraszamy Cię do zapisania się na nasze forum dyskusyjne, gdzie będziemy mieli zaszczyt, wysłuchać Twojej opinii. Wspólnie tworzymy nasz Klub i Twój głos jest dla nas bardzo ważny. Kontaktuj się z nami
i wykorzystaj ich potencjał, ciesz się z jakości i wydajności, którą uzyskasz.

Pozdrawiamy,
ZEAL ­ MASZYNY

Kontakt

Biuro:
Miasto: 84-103 Łebcz
Ulica: Rumiankowa
Tel: +48 535 897 883 biuro@zealmaszyny.pl

Dział techniczny:
Kom.: +48 795 947 485
dzialtechniczny@zealmaszyny.pl

Właściciel:
Kom.: +48 602 611 552
wlasciciel@zealmaszyny.pl